Умови доставки товарів

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДОСТАВКУ

Доставка відбувається по Україні та здійснюється транспортною компанією “Нова Пошта”.

Відправка замовлень відбувається протягом 1-2 днів з моменту замовлення.
Після відправки замовлення відправляємо в приватні повідомлення номер експрес-накладної (ЕН).

Тарифи на доставку встановлюються компанією перевізником Нова Пошта.

При отриманні замовлення необхідно мати при собі паспорт або водійські права. Адреси представництв «Нова пошта» та їх графік роботи можна дізнатися на офіційному сайті Нової Пошти.

Також Ви можете відстежити замовлення з допомогою спеціального сервісу та особистим номером експрес-накладної на офіційному сайті компанії.

Доставка

Доставка товару замовленого в Крамниці світла вартість якого була сплачена покупцем банківською карткою або накладеним платежем на сайті, відправляється за вказаною адресою замовником на відділення НП в якому здійснюється видача замовлень за рахунок покупця.

Отримання товару

Обов'язково оглядайте замовлення при отриманні у відділенні Нової Пошти. В разі, якщо прилад не був оглянутим під час отримання, але виявились пошкодження, Крамниця світла не здійснює безкоштовну заміну плафонів або інших комплектуючих, оскільки оформлюється страховка на відправлений товар.

Якщо під час огляду у відділенні Нової Пошти виявлено пошкодження приладу, у Вас є право на заповнення акту на відшкодування коштів.

В іншому разі або з незрозумілих питань звертайтесь до менеджера Крамниці світла для отримання консультації та вирішення спірних питань.

Зверніть увагу!

Термін зберігання посилки у відділеннях Нової пошти – 8 робочих днів. По закінченню цього терміну починається платне зберігання посилки. Вартість залежить від терміну зберігання.