Кришталеві світильники

Показати ще

Кришталь завжди вважався одним із найбільш привабливих і дорогих матеріалів для виготовлення світильників. Причина цьому зрозуміла - він м'яко розсіює світло та перетворює навіть найпростіший підвіс у справжній шедевр. 

Стильні кришталеві світильники: традиції та сучасність

З давніх часів кришталеві світильники вважалися своєрідним підтвердженням високого статусу своїх власників, адже чим заможнішою була людина, тим більшою та помпезнішою була люстра. Найбільш оригінальні моделі складалися з сотень підвісів різного розміру та форми й мали вагу більш ніж 100 кг. Вони збереглися й до наших часів, оскільки часто прикрашають державні установи або є частиною колекцій. 

Використання кришталю в сучасних інтер'єрах

Нині кришталь вже не є обов'язковим атрибутом багатства, однак його естетична цінність нікуди не зникла. Тому кришталеві світильники часто використовуються не лише для доповнення інтер'єру в стилі модерн, ренесанс і бароко, а і для сучасних та мінімалістичних дизайнів. До того ж вони ідеально поєднуються з класичним дизайном, додаючи йому більш теплих і романтичних ноток.

Купити кришталеві світильники в Україні різних форм і розмірів можна на сайті інтернет-магазину Line.F. В каталозі нашої крамниці світла представлені десятки моделей люстр, навісних і настільних світильників з підвісами з кришталю на різний смак. Крім того, на нашому сайті ви знайдете великий вибір світильників і з інших матеріалів від відомих виробників.

Тенденції в дизайні сучасних кришталевих світильників

Кришталеві світильники відрізняються універсальністю, тому вони можуть мати практично будь-який дизайн. Зокрема, підвісний світильник прямокутної форми з градієнтним плафоном ідеально підійде для освітлення кімнати в стилі лофт, а дизайнерська модель у вигляді метелика стане відмінним доповненням модернового інтер'єру. Також не складно знайти й класичні люстри з доволі простими та елегантними підвісами.

Сучасні тенденції в дизайні кришталевих світильників проявляються в їх оригінальній формі. В асортименті нашого інтернет-магазину є багато дизайнерських виробів з оригінальними підвісами у вигляді метеликів, птахів чи тварин. У нас ви знайдете найбільший вибір кришталевих світильників в Україні абстрактної геометричної форми, які чудово доповнять дизайн кімнати в стилі лофт, хай-тек чи модерн. 

Вибір стильного кришталевого світильника для вашого інтер'єру

Щоб вибрати оптимальний кришталевий світильник для дому, варто врахувати кілька основних чинників, зокрема:

  • Стиль кімнати - зовнішній вигляд світильника має відповідати основній стилістиці приміщення.
  • Розміри приміщення - чим більшою та просторою є кімната, тим більш масивною має бути люстра.
  • Вибір відповідного типу кришталю. В продажу є прозорі, матові та градієнтні моделі, які забезпечують різні світлові ефекти. Вони необхідні для підкреслення індивідуальності інтер'єру за допомогою кришталевого освітлення.

Якість матеріалів також є дуже важливою. В нашій крамниці світла можна замовити кришталеві світильники за вигідними цінами з надійних і довговічних матеріалів.

Переваги використання сучасних кришталевих світильників

Сучасні кришталеві світильники вирізняються оригінальністю форм та дизайну, а також широким модельним рядом. Тому такий прилад можна легко підібрати практично до будь-якого інтер'єру. Кришталеві моделі мають такі переваги:

  • створення елегантної та розкішної атмосфери;
  • підвищення освітленості приміщення;
  • привернення уваги до деталей дизайну. 

Саме тому рішення купити кришталевий світильник для дому є найкращим кроком для акцентування на оригінальності та індивідуальному стилі приміщення.

Кришталеві світильники: ціна в Україні

Фільтр
Знайдено: 28
Сортувати
За замовчуванням
Розширений пошук
Закрити
 
 
Ціна
0 грн
0 грн
Ширина
0 см
0 см
Довжина
0 см
0 см
Висота
0 см
0 см