Однофазні трекові світильники

Показати ще

Трекові світильники — система освітлення, де всі прилади приєднані до однієї фази. Вони мають вигляд ламп на планці, відрізняються потужністю та використовуються для різних приміщень.

Переваги однофазних трекових світильників

Однофазні трекові світильники характеризуються численними перевагами. Вони працюють в одній мережі, що дає змогу керувати всіма лампами за допомогою одного вимикача. Для цих приладів здебільшого використовуються світлодіодні лампи. Це сучасний варіант освітлення, завдяки якому можна суттєво зменшити витрати на електроенергію. Водночас такі світильники створюють яскравий потік світла, який рівномірно освітлює всю кімнату.

Трекові однофазні системи забезпечують гнучку систему освітлення в приміщенні. Світильники можна переміщати по всій довжині шинопроводу, змінювати відстань між ними, кут падіння світла або ж додавати нові лампи.

Однофазні моделі представлені в різних кольорах і дизайнах. Завдяки цьому можна вибрати моделі для будь-якого приміщення.

Функціональні можливості однофазних трекових систем

Однофазний трековий світильник може значно спростити керування освітленням. Сучасні системи мають розумні функції. Наприклад, за допомогою димера можна встановлювати комфортний рівень яскравості світла, а автоматичні режими дають змогу вмикати чи вимикати лампи в певний час. Використання сучасних технологій освітлення допомагає створити умови для максимального комфорту в кімнаті. 

Дуже часто однофазний трековий світильник використовується для оформлення офісів і робочого простору. До того ж такі системи встановлюються в торгових павільйонах, на виставках і для підсвічування деяких зон.

Використання однофазних світильників вдома - це можливість зробити атмосферне освітлення. Завдяки гнучкості системи ви зможете освітлювати потрібну зону та будь-куди направляти потік світла.

Чому варто купити однофазні трекові світильники в нашому магазині?

У Крамниці світла Line.F можна купити недорого якісні та стильні однофазні трекові системи. Ми відправляємо замовлення Новою Поштою всією Україною, а також доступний самовивіз у Хмельницькому.

На сайті представлений широкий асортимент освітлювальних приладів від відомих виробників, зокрема:

  • моделі у вигляді прожекторів;
  • прилади у формі кулі;
  • вироби з лаконічним дизайном у чорному кольорі.

Ми надаємо гарантію терміном на 12 місяців на всі прилади. Якщо світильник раптом припинить коректно працювати, повідомте нам, і наші спеціалісти оперативно відремонтують його.

Однофазні трекові світильники: ціна в Україні

Фільтр
Знайдено: 65
Сортувати
За замовчуванням
Розширений пошук
Закрити
 
 
Ціна
0 грн
0 грн
Ширина
0 см
0 см
Довжина
0 см
0 см
Висота
0 см
0 см