Настільні лампи з USB живленням

Сучасні технології виробництва застосовуються вже не тільки в складних пристроях, а й у побутових приладах щоденного використання. Це стосується й настільних ламп. Останнім часом вони перетворилися в більш функціональні та передові освітлювальні пристрої. Настільні лампи від ЮСБ швидко стали частиною нашого повсякденного життя. Крамниця світла Line.F пропонує сучасні, якісні та недорогі світлодіодні настільні лампи з USB. Замовити будь-яку модель можна з доставкою всією Україною.

Особливості настільних ламп з USB живленням

Настільні лампи з USB переважно функціонують як зарядні пристрої з USB-виходом. Зазвичай USB-порт використовується для зарядки мобільних пристроїв, зокрема телефонів. Тож використовуючи цю лампу ввечері, ви можете заряджати свій телефон.

Один із найважливіших аспектів будь-якого освітлювального приладу - це якісне світло та безпека. Настільну лампу з ЮСБ використовують для роботи та відпочинку, тому важливо мати правильне з точки зору здоров'я освітлення.

Технічні характеристики ламп з ЮСБ від Line.F

Деякі моделі світлодіодних лампа з USB з акумулятором використовують сенсорний перемикач для управління функціями. Однією із найкращих моделей такого виду є лампа з індукційною зарядкою в чорному кольорі LB-TRIT6W-10-DEC. Деякі моделі дають змогу регулювати яскравість світла та вибирати різні відтінки білого світла (3000K/4000K/5000K) або навіть колір RGB.

Сенсорний вимикач розташований на центральній частині ніжки лампи. З його допомогою можна керувати яскравістю та кольором світла. Лампи забезпечують плавне регулювання яскравості, а також здатні функціонувати в автономному режимі протягом 8-30 годин завдяки наявності акумулятора великої ємності.

Купити лампу з ЮСБ можна для використання в будь-якому приміщенні. Певні моделі встановлюються на вулиці завдяки наявності спеціального захисту від вологи. 

Зазвичай в комплект входять:

  • сама лампа;
  • зарядні кабелі USB;
  • інструкція з використання. 

Щоб замовити нову модель в інтернет-магазині Line.F з консультацією нашого менеджера, зателефонуйте нам за вказаними номерами телефонів або залиште заявку на сайті.

Переваги використання пристроїв з ЮСБ

Серед основних переваг ламп з USB слід виділити такі:

  • енергоефективність - забезпечують економію електроенергії до 90% без втрати якості освітлення;
  • екологічність - не містять шкідливих речовин, виготовлені з екологічно чистих і безпечних матеріалів;
  • довговічність - деякі з них можуть працювати до 50000 годин без необхідності заміни лампи;
  • стійкість - витримують сильні механічні, температурні та вібраційні впливи;
  • високий індекс передачі кольору - створюють потік світла, близький до природного сонячного, що не викликає дискомфорту чи втоми очей;
  • регульована яскравість і колірна температура - можливість налаштування освітлення відповідно до вимог і ситуації;
  • компактність - забезпечують ефективне освітлення навіть за невеликих розмірів.

Брендові моделі, представлені в каталозі інтернет-магазину Line.F є одними з найкращих на ринку України. Ми пропонуємо виключно якісні та довговічні вироби, які можна використовувати як в домашніх, так і офісних умовах. Доставка освітлювальних приладів здійснюється Новою Поштою, а також можливий самовивіз у Хмельницькому.

Настільні лампи з USB живленням: ціна в Україні

Кількість товарів у наявності 4 шт.
Найдешевший товар 1 245 грн
Найдорожчий товар 1 595 грн
Елегантна настільна лампа 1 245 грн
Настільна лампа з індукційною зарядкою 1 295 грн
Лампа з індукційною зарядкою в чорному кольорі 1 575 грн
Настільна лампа, яка працює від powerbank 1 595 грн
Фільтр
Знайдено: 4
Сортувати
За замовчуванням
Розширений пошук
Закрити
 
 
Ціна
0 грн
0 грн
Ширина
0 см
0 см
Довжина
0 см
0 см
Висота
0 см
0 см