Обмін і повернення товару

Умови повернення освітлювальних приладів

Обмін та повернення може здійснюватись протягом 14 днів з моменту покупки. Це право вам гарантує «Закон про захист прав споживача».

Якщо з якої-небудь причини вам не підійшли освітлювальні прилади, то їх можна повернути або обміняти протягом 14 календарних днів при дотриманні наступних умов:

  • товар не був у експлуатації, на ньому немає слідів монтажу
  • дроти, шнури і ланцюги з комплекту виробу не були обрізані або вкорочені
  • збережений товарний вигляд
  • повністю збережена заводська упаковка і комплектність товару

Для повернення/обміну товару необхідно зв'язатися з менеджером магазину по телефону або відправити повідомлення на дірект Instagram, Facebook, Viber для уточнення способу повернення. Повернути світильники можна одним із двох способів:

  1. В Крамниці світла Line F за адресою: Хмельницький, вул. Зарічанська, 11, ЖК “Набережний Квартал”. При собі обов'язково мати товарний чек на придбаний товар.

    * Для скорочення часу очікування при поверненні, попередньо зв'яжіться з менеджером для отримання дозволу на повернення (необхідно повідомити номер замовлення, коди позицій, які ви повертаєте, кількість).

  2. Відправити світильники перевізником "Нова пошта" (транспортні витрати оплачує покупець). Менеджер повідомить дані необхідні для відправки і уточнить, як повернути гроші на банківську карту, або замінити світильник на такий ж світильник або іншу модель

Гроші повертаються після отримання та перевірки світильників. Зазвичай, повернення грошей здійснюється протягом двох-трьох днів після отримання товару, але якщо це неможливо з об'єктивних причин, не пізніше 7 календарних днів, передбачених законодавство.