Однофазні шинопроводи

Показати ще

Нині трекові освітлювальні системи є дуже популярними. Вони використовуються не лише для підсвічування комерційних приміщень, а й для встановлення в сучасному домашньому інтер'єрі. Таке обладнання освітлює елементи дизайну або конструкції в приміщенні, перетворюючи житло на справжню художню галерею. Одним із головних компонентів системи є трекова направляюча. Це спеціальний профіль, який використовується для монтажу основних освітлювальних приладів і подачі їм електроенергії. Однофазні шинопроводи можна купити недорого в інтернет-магазині Line.F. В каталозі представлені нові, якісні та сучасні моделі на будь-який смак.

Переваги однофазних шинопроводів з нашого каталогу

Для трекового LED освітлення використовуються однофазні трекові шинопроводи, які мають такі особливості:

 • простота установки;
 • привабливий зовнішній вигляд: ви можете замовити моделі в різних кольорах, розмірах і формах (наприклад, чорний з'єднувач для шинопроводів в одну лінію LD1004 чи Т-подібний конектор білого кольору LD1103);
 • всередині шинопровода розташовані спеціальні конектори, які з’єднуються між собою, створюючи електричний контакт і забезпечуючи переміщення LED світильника по шинопроводу на потрібну відстань;
 • їх можна встановити в будь-якому місці, враховуючи особливості дизайну інтер'єру;
 • треки доволі міцні та гнучкі;
 • виготовляються з якісних матеріалів і мають високий рівень захисту від вологи та забруднень.

Сучасні та надійні однофазні шинопроводи призначені для невеликих приміщень і світильників з незначною потужністю. Вони забезпечують якісне освітлення на багато років.

Види та технічні характеристики однофазних шинопроводів за доступними цінами

Трекові однофазні шинопроводи відрізняються за типом монтажу:

 • вбудовані - встановлюється на рівні зі стелею; 
 • накладні - конструкція монтується безпосередньо на поверхню перекриття; 
 • підвісні - з'єднання трекового шинопроводу здійснюється за допомогою спеціальних підвісів, така система часто використовується в приміщеннях з багатоярусною стелею або високими стелями. 

Однофазні шинопроводи відрізняються за потужністю:

 1. Моделі малої потужності (до 100 кВА) - підходять для житлових будинків, невеликих магазинів, офісів тощо. 
 2. Середньої (100 кВА - 1 МВА) - монтуються на промислових об'єктах, в магазинах, на підприємствах тощо. 
 3. Великої (понад 1 МВА) - застосовуються для великих промислових об'єктів, офісних будівель, торгових центрів, медичних установ тощо.

Замовляйте надійні однофазні шинопроводи потрібного типу за низькою ціною просто зараз!

Застосування та переваги в промисловості та побуті

Однофазні шинопроводи - це системи, призначені для розміщення освітлювальних пристроїв у громадських і приватних приміщеннях. Система складається зі спеціальних рейок або шин, до яких прикріплюються світильники. Завдяки однофазним шинопроводам забезпечується ефективне освітлення. Таке джерело світла можна легко переміщувати та встановлювати додаткові елементи.

Трекові шинопроводи ідеально підходять для акцентного освітлення. Можна направляти світильники на конкретні об'єкти, стіни або інші деталі інтер'єру, щоб підкреслити їх особливості та створити оригінальний візуальний ефект.

У крамниці світла Line.F можна купити однофазні шинопроводи з широкого асортименту моделей, які відрізняються за типом, дизайном, кольором і формою. Ми співпрацюємо виключно з перевіреними виробниками та надаємо 12-місячну гарантію на всі моделі. Доставка виконується всією Україною, а також доступний самовивіз у Хмельницькому.

Однофазні шинопроводи: ціна в Україні

Фільтр
Знайдено: 28
Сортувати
За замовчуванням
Розширений пошук
Закрити
 
 
Ціна
0 грн
0 грн
Ширина
0 см
0 см
Довжина
0 см
0 см
Висота
0 см
0 см