Ремонт

Ремонт

Для ремонту приладу необхідно зв'язатися з менеджером магазину по телефону або відправити повідомлення на дірект Instagram, Facebook, Viber, Telegram для уточнення способу відправлення освітлювального приладу. Повернути світильники на ремонт можна одним із двох способів:

  1. В Крамниці світла Line F за адресою: Хмельницький, вул. Зарічанська, 11, ЖК “Набережний Квартал”. При собі обов'язково мати товарний чек на придбаний товар.

    * Для скорочення часу очікування при поверненні, попередньо зв'яжіться з менеджером для отримання дозволу на повернення (необхідно повідомити номер замовлення, коди позицій, які ви повертаєте, кількість).

  2. Відправити світильники перевізником "Нова пошта" (транспортні витрати оплачує покупець). Менеджер повідомить дані необхідні для відправлення.
  3. Після отримання та огляду світильника необхідно 3-5 робочих днів для здійснення ремонтних робіт. В залежності від складності несправності термін ремонту може коливатись.
  4. По закінченню ремонту менеджер повторно зв'язується з покупцем для уточнення інформації для відправлення світильника (за рахунок покупця).

ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Якщо випадок післягарантійний - процедура залишається аналогічною, ремонт і доставка відбувається за рахунок власника світильника.