| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для їдальні, Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | J 881 AB |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 2 |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |