| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон з обплетенням |
| Серія | JU25 BK Textile |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 7 w |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Розмір стельової основи | 12х5х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |