| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для коридору, Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Колір плафона | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал, Акрил |
| Колір корпусу | Золотий |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 8 |
| Відступ від стіни | 11 см |
| Розмір стельової основи | 10х3,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |