| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для їдальні, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Серія | H 09 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 38х22х20 см |
| Вага (кг) | 1 |