| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | W003 |
| Світлова температура | 3500К |
| Потужність, Вт | 4 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 44х16х14 см |
| Вага (кг) | 0.5 |