| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 16х13 см |
| Цоколь | E27 |
| Відступ від стіни | 19 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |