| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Матеріал корпусу | Дерево, Травертин |
| Колір плафона | Білий |
| Серія | STW010 |
| Розмір плафона | 10 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 7,5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |