Чорна світлодіодна люстра Ø 85 см 85 Вт 77033/6+5 BK
Характеристики

| Колір корпусу | Чорний |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Серія | 77031 |
|---|
| Розмір плафона | 15х4 см, 10х4 см |
|---|
| Цоколь | LED |
|---|
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
|---|
| Потужність, Вт | 85w |
|---|
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
|---|
| Тип кріплення | Хрестовина |
|---|
| Розмір монтажної планки | 15 см |