| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Чорний |
| Серія | WJ 028/2 Type-C (USB) |
| Розмір плафона | 10,5*2,5 см |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 8 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Розмір стельової основи | 30х3,5х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 29 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |