| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Прямокутник |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Серія | Структури Chrome |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 22 |
| Максимальна висота | 210 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Тип кріплення | 2 монтажних планки |
| Розмір монтажної планки | 17 см, 13 см |