| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для дитячої , Люстри для спальні |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Серія | MJ82 |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 16 w |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |