| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | BD 88002 |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 12, 7, 9 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Розмір стельової основи | 6х10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |