| Тип приміщення | Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 1 |
| Відступ від стіни | 5,5 см, 22,5 см |
| Розмір стельової основи | 20х4х1,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |