| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | ZL3099 |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000К |
| Потужність, Вт | 54 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 16х4 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 15,5 см |