Кільцева чорна люстра з 8 подвійними плафонами Ø 50 см MJ207/8 BK
Характеристики

| Колір корпусу | Чорний |
|---|
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Серія | MJ 207 |
|---|
| Розмір плафона | 10 см |
|---|
| Цоколь | G9 |
|---|
| Кількість ламп | 8 |
|---|
| Максимальна висота | 125 см |
|---|
| Мінімальна висота | 20 см |
|---|
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
|---|
| Тип кріплення | Хрестовина |
|---|
| Розмір монтажної планки | 12 см |
|---|
| Діаметр кільця | 32 см |