| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для дитячої , Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий, Чорний |
| Серія | ZL3039 |
| Розмір плафона | 8 см, 5х3 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 18 |
| Потужність, Вт | 6 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір стельової основи | 18х10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |