LED світильник в чорному корпусі JU14-200
Характеристики

| Колір корпусу | Чорний |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Матеріал розсіювача | Силікон |
|---|
| Серія | JU 14/15/16 |
|---|
| Світлова температура | 4000К |
|---|
| Потужність, Вт | 9 |
|---|
| Максимальна висота | 160 см |
|---|
| Мінімальна висота | 30 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 10 см |
|---|
| Розмір упаковки | 32х25х13 см |