Top
Лінійний підвісний LED світильник SCREW у золотому корпусі в 2-х розмірах H20L AB
Характеристики

| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір корпусу | Золотий |
|---|
| Серія | H 20L |
|---|
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
|---|
| Потужність, Вт | 60 w, 48 w |
|---|
| Максимальна висота | 105 см |
|---|
| Мінімальна висота | 20 см |
|---|
| Розмір стельової основи | 25х6х3 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 25 см |