| Колір корпусу | Чорний |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон з обплетенням |
| Серія | JU25 BK Textile |
| Цоколь | LED |
| Потужність, Вт | 43 w |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Діаметр кільця | 60 см |