Sale
Люстра-колесо у стилі постмодерн на 18 плафонів Ø 60 см L20044/18 BK
Характеристики

| Колір корпусу | Чорний |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал, Залізо |
|---|
| Серія | L 20044 BK |
|---|
| Кількість ламп | 18 |
|---|
| Світлова температура | 4000К |
|---|
| Потужність, Вт | 27 |
|---|
| Максимальна висота | 115 см |
|---|
| Мінімальна висота | 25 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 18 см, 21 см |