| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для дитячої , Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Серія | SG 47 BK |
| Розмір плафона | 10 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 13 см |