Люстра у формі півмісяця на 3 білих матових плафони A910/3 BK
Характеристики
| Колір плафона | Білий матовий |
|---|
| Колір корпусу | Чорний |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Серія | A 910/3 |
|---|
| Розмір плафона | 10 см |
|---|
| Цоколь | G9 |
|---|
| Кількість ламп | 3 |
|---|
| Максимальна висота | 170 см |
|---|
| Мінімальна висота | 33 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 10 см |
|---|
| Розмір упаковки | 34х34х22 см |
|---|
| Вага (кг) | 2 |