Люстра з гранчастими плафоном графіт SGJ1/8 AB GR
Характеристики

| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір корпусу | Латунь |
|---|
| Колір плафона | Графіт |
|---|
| Серія | SGJ 1/6 AB |
|---|
| Розмір плафона | 12 см |
|---|
| Цоколь | G9 |
|---|
| Кількість ламп | 8 |
|---|
| Мінімальна висота | 25 см |
|---|
| Тип кріплення | Хрестовина |
|---|
| Розмір монтажної планки | 15 см |
|---|
| Розмір упаковки | 73х61х18 см |
|---|
| Вага (кг) | 3 |