| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Скло, Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Колір корпусу | Латунь, Сатин |
| Колір плафона | Янтарний |
| Серія | MJ311 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 64 w |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Діаметр кільця | 60 см |