| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | AT 07 |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 15 см |