Люстри Серпента

Показати ще

Одна з найбільш авторитетних компаній в сфері освітлення Серпента пропонує великий вибір освітлювальних пристроїв, натхненних природою органічних форм. Непропорційні на нерівні люстри Серпента виділяються на тлі моделей конкурентів. Кожний пристрій бренду є єдиним і неповторним витвором мистецтва завдяки повній відсутності механічних елементів у процесі виробництва.

Технології виробництва найкращих люстр Серпента

Історія люстр Серпента почалась у 1961 році, коли невелика сімейна фірма запустила виробництво люстр зі скла та латуні. Наприкінці 80-х років було створено першу колекцію з використанням природних мотивів. В 1997 році компанія започаткувала виробництво алебастрових  світильників, а в 2001 році опубліковано перший каталог, що включає назви квітів і дерев. У 2011 році з’явилась можливість замовити світлодіодні люстри Серпента за доступною вартістю.

Спеціалісти бренду відкинули симетрію та стандартність – основні принципи сучасного промислового виробництва. Кожна люстра Серпента, створена зі скла, кришталю чи металу, виглядає унікально та контрастно. Під час створення нових колекцій виробник впроваджує інноваційні технології, наприклад, 3D-моделювання.

Колекції моделей люстр Серпента

Концепція бренду, який існує протягом трьох поколінь, залишається незмінною. Це філігранна ручна робота зі склом і металом, що дає змогу створити форми, які відображають природні рухи, та обʼєднує їх  в такі колекції:

  • Колекція Серпента Aqua вражає витягнутими силуетами крапель води, що ніби звисають з  металевого каркасу, що імітує гілку. Ця композиція підсвічується з середини, створюючи ефект дощу.
  • Колекція Серпента Waterfaff - це наче стрімкий водоспад, який застиг у своєму русі. Органічність виробу дає змогу повністю поринути в таке природне явище.
  • Колекція «Black & White» базується на відображені концепції подвійності та контрастності.

Ви можете обрати будь-яку кольорову гаму в каталозі люстр Серпента. Фірмова палітра нараховує 50 відтінків скла та 10 відтінків металу.

Крамниця світла Line F – постачальник різних серій люстр Серпента

Якщо ви в захваті від органічних форм та обрисів, максимально наближених до квітів, листків, крапель дощу, радимо купити люстру Серпента у Крамниці світла Line F. Ми пропонуємо тільки нові та оригінальні серії португальського бренду, виготовлені з найякісніших деталей.

Наш каталог містить детальний опис кожної моделі люстр Серпента, її технічні параметри та ціни. В разі виникнення запитань ви можете проконсультуватись зі спеціалістом за телефоном або в соцмережах. Доставка здійснюється Новою Поштою містами України, а також можливий самовивіз із Хмельницького.

Люстри Серпента: ціна в Україні

Фільтр
Знайдено: 55
Сортувати
За замовчуванням
Розширений пошук
Закрити
 
 
Ціна
0 грн
0 грн
Ширина
0 см
0 см
Довжина
0 см
0 см
Висота
0 см
0 см