| Тип приміщення | Люстри в передпокій, Люстри для спальні, Бра для вітальні (в зал), Бра для коридору, Бра для ванної кімнати |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Серія | 8424 CH |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 10 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |