| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для їдальні, Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Скло, Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 2 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 50х17х13 см |
| Вага (кг) | 1.4 |