| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 15 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 40х22х14 см |
| Вага (кг) | 1 |