| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 2 |
| Світлова температура | 3000К |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 7x4,5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 35х35х20 см, 60х33х20 см |
| Вага (кг) | 7, 5.5 |