| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Серія | B 69 |
| Розмір плафона | 8 см, 10 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 3 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 63х25х17 см |
| Вага (кг) | 1.5 |