| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | ST 01 BK, B 042 |
| Цоколь | MR11 GU10 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Розмір стельової основи | 7,5х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |