| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра в передпокій, Бра для коридору, Бра для ванної кімнати, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | NO 1 |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 14 |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 68х16х12 см, 88х16х12 см, 107х16х12 см |
| Вага (кг) | 1, 0.5 |