| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | D9010 |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 54 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір стельової основи | 30х7,5х3,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 23 см |