| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | D 8455 |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 9 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 11 см |