Підвісна люстра в чорному корпусі з білими матовими плафонами D8005 BK
Характеристики

| Колір плафона | Білий матовий |
|---|
| Колір корпусу | Чорний |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Серія | D 8005 |
|---|
| Розмір плафона | 11 см, 14 см |
|---|
| Цоколь | G9 |
|---|
| Кількість ламп | 5 |
|---|
| Максимальна висота | 200 см |
|---|
| Мінімальна висота | 65 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 34 см |
|---|
| Розмір упаковки | 62х62х20 см |
|---|
| Вага (кг) | 3 |