| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Графіт |
| Колір корпусу | Чорний хром |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 40 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |