| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Серія | SG23 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Режим нічника | Немає |
| Потужність, Вт | 44 w |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 12,5х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |