| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Колір плафона | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Серія | 6137 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Режим нічника | Є |
| Потужність, Вт | 48 w |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір стельової основи | 16х6 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 15,5 см |