| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Куля |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Жовтий |
| Матеріал розсіювача | Рисовий папір з жовтими волокнами |
| Серія | Organic Light |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 190 см |
| Мінімальна висота | 90 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |