Підвісний дизайнерський світильник з об’ємними кулями плафонами D049/3
Характеристики

| Колір плафона | Білий матовий |
|---|
| Колір корпусу | Чорний |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Серія | D 049/3 |
|---|
| Розмір плафона | 12 см, 20 см |
|---|
| Світлова температура | 4000К |
|---|
| Потужність, Вт | 10 |
|---|
| Максимальна висота | 200 см |
|---|
| Мінімальна висота | 85 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 10 см |
|---|
| Розмір упаковки | 95х34х34 см |
|---|
| Вага (кг) | 3 |