| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри в передпокій, Люстри для їдальні, Люстри для спальні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Серія | S 011 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 17w |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |