| Тип приміщення | Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат з імітацією паперу |
| Серія | BM 1 |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 11,5х3,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 11 см |